گروه نرم افزاری ویرا
back

توزیع رایگان نرم‌افزار قرآنی ویرا در نمایشگاه قرآن

سعید پورایمانی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از قزوین، اظهار کرد: مرکز دیجیتال در نمایشگاه قرآن به‌منظور ترویج فرهنگ اسلامی و حمایت از تولیدکنندگان و ناشران دیجیتالی نرم‌افزارهای شاخص و آثار فاخر دیجیتالی در زمینه‌های مختلف ازجمله بازی‌های رایانه‌ای، نماز، قرآن، احکام، مشاوره خانواده، تربیت فرزند، ادعیه، سخنرانی عرضه می‌کند.
وی اظهار کرد: همچنین با توجه به تقارن نمایشگاه با ماه مبارک رمضان، نرم‌افزار قرآن کریم “ویرا” که باقیمت ۲۷ هزار تومان در بازار عرضه می‌گردد به‌صورت رایگان بین بازدیدکنندگان نمایشگاه توزیع می‌شود.
مدیر مرکز دیجیتال کاسپین قزوین بیان کرد: همچنین در ایام نمایشگاه دو هزار سی‌دی سخنرانی مذهبی وعاظ و سخنران برجسته کشور ازجمله هاشمی نژاد، پناهیان و نقویان با موضوعات خانواده، جوانان و سلامتی و سایر مسائل دینی، ادعیه، احکام و تلاوت مجلسی نیز بین بازدیدکنندگان توزیع می‌‌شود.
ارائه بن یک‌میلیون و ۵۰۰ هزارتومانی به مؤسسات قرآنی
پورایمانی با اشاره به حمایت از ناشران دیجیتال اظهار کرد: اولین گام برای حمایت از ناشران اختصاص فضای رایگان در نمایشگاه است، در این نمایشگاه فضای رایگان در اختیار ناشران دیجیتال فعال در حوزه قرآن و اسلام قرار داده‌شده است که محصولات خود را برای فروش عرضه نمایند.
وی یادآور شد: گام دیگر در جهت حمایت از ناشران قرعه‌کشی‌ها و هدایای مختلف است، در همین راستا با همکاری و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد بن تخفیف با مشارکت ۴۰ درصد تخفیف در نظر گرفته‌شده است که بازدیدکنندگان با تهیه بن می‌توانند کلیه محصولات دیجیتال را با تخفیف ۴۰ درصدی دریافت کنند.
مدیر مرکز دیجیتال کاسپین قزوین عنوان کرد: بن تخفیف در سه بخش دانشجویی، طلبگی و آزاد ارائه می‌شود؛ دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی می‌توانند تا سقف ۱۰۰ هزار تومان با تخفیف ۴۰ درصد بن دریافت کنند.
وی اظهار کرد: با توجه به این‌که محصولات ارائه‌شده در نمایشگاه محصولات قرآنی هستند برای مؤسسات قرآنی نیز تا سقف یک و نیم میلیون تومان بن تخفیف ارائه می‌شود.
پورایمانی یادآور شد: یکی دیگر از فعالیت‌های مرکز دیجیتال در نمایشگاه تعویض نرم‌افزارهای قدیمی با نسخه جدید است، دارندگان نسخه‌های قدیمی نرم‌افزارهای قرآنی و مذهبی می‌توانند با مراجعه به غرفه مرکز دیجیتال نسخه جدید نرم‌افزار را با ۷۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

وی بیان کرد: مرکز دیجیتال کاسپین در این نمایشگاه از ۲۸ خردادماه جاری تا سوم تیرماه سال جاری از ساعت ۱۹ تا ۲۴ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی استان قزوین پذیرای بازدید علاقه‌مندان است.

دیدگاه خوتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب قبلی آموزش ۱۰تا از جدیدترین ترفندهای کاربردی و سریع در word

برای آموزش ورد ترفندها و نکاتی وجود دارند که می‌تواند سرعت کار شما با ورد…

برای ارتباط با پشتیبانی ویرا، به آیدی @Vira_crm در تلگرام پیغام ارسال نمایید.