گروه نرم افزاری ویرا
back

مترجم همراه آسان

مترجم همراه آسان

داشتن یک مترجم همراه آسان در قرار های کاری، مراجعه به بیمارستان و یا حتی سفارش غذا در رستورانی در کشوری خارجی زبان، تنها تعداد کمی از موقعیت هایی هستند که ممکن است هنگام ورود به کشوری خارجی زبان، لزوم داشتن آن را حس کنید.
ترجمه و مترجم همزمان از موارد پرطرفدار در علم زبان محسوب می شود که در زندگی روزانه بسیاری از افراد نقش مهمی دارد. خوشبختانه در این زمینه تکنولوژی پیشرفت های شایانی داشته و مثل همیشه سعی بر آن داشته تا زندگی را برای کاربرانش راحت‌تر نموده و دنیا را به جای بهتری بدل کند. به همین علت متخصصین گروه نرم افزاری ویرا سعی داشته تا با ارائه معتبرترین مترجم همراه برای فارسی زبانان دنیا، مرزهای ارتباطی آنها را با هر جای دنیا را کمتر و کمتر کند. طراحی و کاربری انعطاف پذیر این اپلیکیشن به شما این امکان را میدهد که در هر موقعیتی بتوانید ان را به کار ببندید. از جلسه های مهم کاری چند زبانه گرفته تا گشت و گذار شهری آسوده در کشوری که هیچ از زبان مردمش نمیدانید.
امروزه صنعت زبان در در دنیا، سودی بالغ بر ۴۰ میلیارد دلار دارد. درواقع این رقم نیاز بالای ترجمه آنی و همزمان را نشان می‌دهد. از این رو
مترجم همراه ویرا با هدف پوشش هرچه بیشتر این نیازها، سعی در رفع هرچه بیشتر این محدودیت ها دارد.
پیش از این باید برای رفع این مشکلی مترجم انسانی را ساعتی و یا به طور تمام وقت استخدام میکرد که هزینه بالایی می‌برد. از طرف دیگر این روش قدیمی استخدام فردی به عنوان مترجم مشکلات زیاد دیگری را به همراه خواهد داشت. از طرفی شما باید تمام هزینه های مترجم خود را از رفت و آمد گرفته تا هزینه اقامت و خورد و خواک او را تقبل کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که درباره صفر بودن احتمال بروز خطای انسانی هیچ‌گاه نمیتوان به طور مطلق نظر داد.
مترجم همراه ویرا این کار را برای شما بسیار آسان نموده است. در سفر بعدی خود که به مکانی متفاوت از فرهنگ و زبان خود، از این ابزار منحصر به فرد برای تعاملات خود استفاده کنید و یا معنی هر لغتی که دوست دارید را در سریعترین زمان ممکن به هر زبانی که میخواهید، بیابید. با
مترجم ویرا خیالتان را از بابت سردرگم شدن در کشوری غریبه راحت کنید.
یکی دیگر از مشکلاتی که سازمان ها با مترجم های انسانی دارند این است که آنها خود را از لحاظ جغرافیایی محدود به مترجم هایی که دور و برشان هستند می‌بینند. این مشکل زمانی خود را بیشتر نشان می‌دهد که شما نیاز به فردی دارید که بتواند زبانی را روان و راحت صحبت کند.
دسترسی آزاد همه افراد به یک مترجم حرفه ای هدفی بوده که گروه نرم افزاری ویرا همواره به دنبال آن بوده است. به همین خاطر است که ما موقعیتی منحصربه فرد را برای افرادی که قادر به استخدام مترجم انسانی نیستند فراهم آورده ایم. این دنیایی است که ما به ان باور داریم و معتقدیم در دنیای امروزی همه افراد در هر جایگاهی باید بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و دیگر زبان انسان ها محدودیتی برای آموزش و رشد آنها نخواهد بود.

دیدگاه خوتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اهمیت مترجم همراه
مطلب قبلی ابزار مترجم همراه را با اپلیکیشن ویرا تجربه کنید

ابزار مترجم همراه ، که به مترجم جیبی نیز معروف هستند، امروزه طرفداران بسیاری برای…

اهمیت مترجم همراه
مطلب بعدی اهمیت مترجم همراه

یکی از حوزه هایی که در علم زبان، همواره نیاز فراوانی به آن احساس میشود،…

برای ارتباط با پشتیبانی ویرا، به آیدی @Vira_crm در تلگرام پیغام ارسال نمایید.