گروه نرم افزاری ویرا

مزایای آموزش اکسل

منتشر شده در اکسل دیدگاه خود را بنویسید
آموزش اکسل از قابلیت رابط کاربری روان مایکروسافت آفیس استفاده می کند تا به یافتن ابزارهای قدرتمند کمک کند:

شما می توانید با استفاده از رابط کاربری روان که نتیجه محور است، ابزارهایی که نیاز دارید را پیدا کنید. بر اساس کاری که می خواهید انجام دهید( کشیدن جدول یا نوشتن فرمول جدید) نسخه های جدید موجود برای اجرای دستورات مناسب خواهد بود.

می توانید حجم عظیمی از داده ها را در صفحات گسترده ایمپورت ، سازماندهی و کاوش کنید:

شما می توانید با حجم عظیمی از داده ها که از صفحات گسترده ای با بیش از ۱ میلیون سطر و ۱۶۰۰۰ ستون پشتیبانی می کند، کار کنید. علاوه بر گریدهای بزرگی که در این نرم افزار وجود دارد، اکسل از پلتفرم پردازشی چند هسته ای پشتیبانی می کند و همین امر محاسبات را سریع تر و دقیق تر می سازد.

شما می توانید برای تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات موجود از موتور نموداری استفاده کنید که طراحی متفاوت و جدیدی دارد:

با استفاده از ابزارهای نمودارسازی می توانید نمودارهای حرفه ای را در زمان اندک ایجاد کنید. بهبودها و پیشرفت های بصری غنی را بر روی نمودارهایی همچون اثر سه بعدی اعمال نمایید. همچنین قادر خواهید بود به یک روش یکسان با نمودارها تعامل داشته باشید زیرا موتور نمودار سازی در ورد و پاورپوینت یکسان است.

از پشتیبانی قدرتمند و بهبود یافته برای کار با جدول ها لذت ببرید:

شما می توانید جدول ها را ایجاد کنید، آن ها را فرمت کنید؛ گسترش دهید، فیلتر نمایید و به سایر جداول موجود ارائه دهید زیرا پشتیبانی از جداول بهبود یافته است. زمانی که داده های موجود در یک جدول بزرگ را مشاهده می کنید؛ اکسل سرتیتر جدول را به هنگام اسکرول ثابت نگه می دارد تا بتوانید اطلاعات آن را مشاهده کنید.

با سهولت با جدول محوری کار کنید:

جدول محوری نوعی جدول محاوره‌ای در اکسل است که می‌تواند مجموعه یکسانی از داده‌های یک فهرست یا بانک اطلاعاتی را با بیش از یک آرایش نشان دهد.این قابلیت به شما اجازه می دهد به سرعت جهت داده های خود را تغییر دهید و پاسخگوی سوالات متعددی باشید. در این شرایط قادر خواهید بود پاسخ سوالات خود را سریع تر پیدا کنید و از جدول محوری به سادگی استفاده کنید.

روندهای بیشتری را مشاهده کنید و استثناهای موجود در اطلاعات را بیابید:

شما می توانید قالب بندی شرطی را به راحتی به داده ها و اطلاعات خود اعمال کنید تا الگوهای موجود را کشف کنید و روندها را در داده ها برجسته نمایید. طرح های جدید در برگیرنده گرادیان رنگ، heat maps، نمودار داده ها و آیکون نشانگر عملکرد است.

می توانید از مایکروسافت آفیس ۲۰۰۷ و سرویس های آن برای اشتراک گذاری امن صفحات گسترده با دیگران استفاده کنید:

سرویس اکسل( قابلیتی از مایکروسافت آفیس شیرپوینت سرور ۲۰۰۷ و بالاتر است) می تواند به طور خودکار و پویا صفحات گسترده را به صورت صفحات HTML رندر کند. بنابراین سایر افراد می توانند از طریق مرورگرهای خود به آن دسترسی داشته باشند. به خاطر درجه بالایی از وفاداری با مشتریان اکسل ۲۰۰۷، کاربران سرویس اکسل می توانند پارامترها را وارد کنند، فیلتر نمایند، مرتب کنند و در آن گشت و گذار نمایند. در این شرایط تعامل با اطلاعات از طریق تمامی مروگرها امکان پذیر خواهد بود.

شما و سازمان موجود را مطمئن می سازد که با اطلاعات تجاری اخیر کار می کنید:

این برنامه مانع از توزیع نمونه های قدیمی و متعدد از صفحات گسترده موجود می شود. اینکار از طریق Office Excel 2007 و Office SharePoint Server 2007 انجام خواهد شد. شما می توانید کاربرانی که قادرند صفحات را مشاهده کنند یا اصلاح نمایند را کنترل کنید.

می توانید اندازه صفحات گسترده را کاهش دهید و فایل های اسیب دیده را در همان زمان بهبود ببخشید:

فرمت XML جدید اکسل باعث شده است اندازه فایل تا حد زیادی کاهش یابد. این درحالیست که معماری موجود بهبود و پیشرفت زیادی در زمان ریکاوری و بازیابی فایل های اسیب دیده ایجادکرده است. این فرمت جدید باعث صرفه جویی در فضای ذخیره سازی و نیازمندی های پهنای باند شده است.

سرمایه های هوش تجاری را توسعه می دهد زیرا اکسل پشتیبانی کاملی از Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services دارد:

شما می توانید از انعطاف پذیری و عملکرد جدید برای ساخت گزارش های سفارشی از پایگاه داده استفاده کنید. همچنین قادر خواهید بود به یک منبع خارجی از داده ها وصل شوید. اگر به دنبال بسته آموزشی جامعی برای فراگیری اکسل هستید، ما پیکچ آموزش اکسل + آموزش ICDL را به شما پیشنهاد می کنیم.

مزایای آموزش اکسل

دیدگاه خوتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ راهی که مترجم تجاری کسب وکارتان را تغییر خواهد داد
مطلب قبلی اپلیکیشن مترجم همراه

تامین کنندگان خدمات ترجمه و اپلیکیشن مترجم همراه امروزی ، باید بتوانند فناوری هایی را…

۵ راهی که مترجم تجاری کسب وکارتان را تغییر خواهد داد
مطلب بعدی ۵ راهی که مترجم تجاری کسب وکارتان را تغییر خواهد داد

آمارهای موجود در مورد مترجم تجاری بسیار شگفت انگیز است. اخیرا بیان شده است که…