گروه نرم افزاری ویرا
back

اهمیت مترجم همراه

اهمیت مترجم همراه

یکی از حوزه هایی که در علم زبان، همواره نیاز فراوانی به آن احساس میشود، احتیاج به یک مترجم همزمان بوده است همچنین اهمیت مترجم همراه نیز بر هیچکس پوشیده نیست. این در حالی است که بزرگترین محدودیت در این حوزه، از دل خود آن برمی آید. به همین خاطر گروه نرم افزاری ویرا همواره در تلاش بوده تا راه حل مناسبی را برای این محدودیت بزرگ ارائه نماید. با دانلود مترجم همراه ویرا شما میتوانید در هر زمان و مکانی که بخواهید یک مترجم همراه حرفه ای را به خدمت خود درآورید. با دانلود مترجم همراه ویرا میتوانید تلفن همراه خود را به یک مترجم متخصص بدل کنید. که قادر است هر کلمه، عبارت و جمله‌ای را در قالب متن یا صدا برایتان ترجمه کند. با استفاده از این اپلیکیشن یک مترجم همراه چند زبانه را به کار گیرید تا دیگر نگران تعاملات خود با هر زبان، در هر جا و زمانی نباشید.
امروزه مسأله جهانی کردن کسب و کارها، خدمات اقتصادی و ارائه خدمات و یا کالا، نیاز به برقراری ارتباط با چند زبان را دوچندان کرده است. مدیران و کارمندان شرکت ها برای تعاملی سازنده با شرکت های چندملیتی دیگر نیاز به یک مترجم سریع دارند. بسیاری از افرادی که در محیط کاری به موقعیتی برمیخورند که به یک ابزار مطمئن برای ترجمه نیاز پیدا میکنند. همانطور که خود میدانید اهمیت مترجم همراه ابعاد گسترده ای دارد.
علاوه بر این دولتمردان سراسر دنیا به این نتیجه رسیدند که در دنیای امروز ترجمه زنده یکی از موارد مهم و ضروری برای پیوستن به روح جهانی شدن در دنیای امروز است. در ایالات متحده در صورتی که بنیاد و یا نهادی به زبانی غیر از یبان آنها صحبت کند، ترجمه برای آنها اجباری است.
در نتیجه ترجمه همزمان امروزه به صنعتی میلیون دلاری رسیده که با سرعت در حال پیشرفت است. از طرفی محدودیت هایی که در علم زبان وجود دارد، در ذات خود آن است و متأثر از شرایط بیرونی نیست. چرا که یافتن یک متخصص زبان با کیفیت و توانایی فراهم آوردن خدماتی که برای همگان با هزینه ای کم در دسترس باشد، کار چندان آسانی نیست.
علاوه بر این در دنیای امروز تنوع زبان های مورد استفاده توسط یک تجارت جهانی تا یک فرد بسیار گسترده شده است. برای مثال بیشتر دارالترجمه ها و ماشین های ترجمه چند زبان اصلی را پشتیبانی میکنند. بنابراین گویش های مهم و دیگر زبان های پرکاربرد پشتیبانی نمیشوند.
اینجاست که مترجم همراه ویرا به کمک شما می‌آید. از آنجایی که امروزه هر تجارت و کسب و کاری به دنبال جهانی شدن است، برداشتن محدودیت زبان از الزامات این مهم است. از طرفی پیدا کردن یک متخصص زبان خوب در مدتی کوتاه که هر زبانی که موردنظر شماست را پشتیبانی کند، ممکن است فاصله برنده یا بازنده شدن شما در یک رقابت تجاری شود.
علاوه بر این با رشد سریع آمار مخاطبین شما در دنیای مجازی (به طور مثال شبکه های اجتماعی، نظرات کاربران و محتوایی که توسط مخاطبین شما تولید می گردد)، توانایی شناخت و برآمدن از عهده جملات عامیانه، گویش های خاص و گونه های غیر استاندارد ارتباطات نیز باید لحاظ گردد.

دیدگاه خوتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ مورد که یادگیری فتوشاپ می تواند کسب و کار شما را بهبود ببخشد
مطلب قبلی مترجم همراه آسان

داشتن یک مترجم همراه آسان در قرار های کاری، مراجعه به بیمارستان و یا حتی…

۴ مورد که یادگیری فتوشاپ می تواند کسب و کار شما را بهبود ببخشد
مطلب بعدی ۴ مورد که یادگیری فتوشاپ می تواند کسب و کار شما را بهبود ببخشد

همانطور که می دانید یادگیری فتوشاپ یکی از ابزارهای ضروری برای هر عکاس یا طراح…

برای ارتباط با پشتیبانی ویرا، به آیدی @Vira_crm در تلگرام پیغام ارسال نمایید.