گروه نرم افزاری ویرا
back

چگونه نرم افزارهای مایکروسافت ورد، اکسل و پاورپوینت از محیط های کاری مختلف پشتیبانی می کنند؟

چگونه نرم افزارهای مایکروسافت ورد، اکسل و پاورپوینت از محیط های کاری مختلف پشتیبانی می کنند؟

رشد رایانه های شخصی در دنیای کسب وکار باعث رشد و توسعه نرم افزارهایی شده است که حسابداران آن را دوست دارند، از جمله نرم افزار مایکروسافت ورد. حسابداران می توانند به جای صفحات کاغذی از این ابزارهای خلاقانه استفاده کنند و با استفاده از آن زمان کاری وخطاهای ایجاد شده را بکاهند. با ظهور ابزارهای دفتری خلاقانه، تمامی این موارد باعث ورود خلاقیت و بهره وری بیشتر به محیط های کاری مدرن شدند. در این میان شرکت آفیس نسبت به سایر شرکت ها کار خود را بهتر انجام داده است و تلاش می کند نرم افزارهای دفتری خلاقانه ای توسعه دهد.

محیط کاری:

در دنیای کاری مدرن، محیط های مختلفی وجود دارد. دفاتر استانداردی که در آن کارمندان اسناد مختلفی را پردازش می کنند در همه جا دیده می شود. در محیط های آموزشی، معلمان و مدیران نمرات دانش آموزان و عملکرد آن ها را پیگیری می کنند. در محیط های خرده فروشی، کارمندان تلاش می کنند فروش را پیگیری و آنالیز کنند و داده های مالی را به دست آورند. در محیط های فروش، فروشندگان فایل هایی را توسعه می دهند که تمایل و خرید مشتریان را مورد بررسی قرار می دهد. با وجود لیست گسترده ای از محیط های کاری، عملکردهای استانداردی در اکسل، ورد و پاورپوینت وجود دارد.

مایکروسافت ورد:

نرم افزار مایکروسافت ورد یکی از اپلیکیشن های پردازش کلمات است که در طول سال ها قدرت بیشتری به دست آورده است. قابلیت و توانایی پردازش کلمات در این نرم افزار به تنهایی بسیار خوب است و ادغام آن با سایر محصولات مایکروسافت باعث شده است استفاده از داده ها و اطلاعات موجود ساده تر و آسان تر باشد. از نرم افزار ورد معمولا برای نوشتن گزارش ها ، پروپوزال های موجود در کسب وکار، مقاله های تحقیقاتی در محیط های آموزشی استفاده می شود. هر محیط کاری که نیازمند تولید کلمه در یک صفحه باشد می تواند از این نرم افزار به خوبی استفاده کند.

مایکروسافت اکسل:

نرم افزار اکسل یکی از اپلیکیشن های محبوبی است که برای محاسبه اعداد و ارقام از آن استفاده می شود. اگرچه VisiCalc اولین صفحه گسترده ای بود که در میان مردم به محبوبیت دست پیدا کرد اما در حال حاضر اکسل انتخاب کاربران کامپیوتری است. این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد فرمول های خود را برای انجام محاسبات خودکار وارد کنند. همچنین وجود توابع استاندارد متعدد در آن بسیار شگفت انگیز است. نرم افزار اکسل می تواند اطلاعات و داده های موجود را به نمودارهای متفاوتی تبدیل کند. این نمودارها قابل کپی کردن به فایل های پاورپوینت هستند.

پاورپوینت:

مایکروسافت پاورپوینت یکی از نرم افزارهای ارائه مطلب محبوب است. با وجود پس زمینه ها و قالب های درون ساخت، سخنران می تواند مطالب خود را با سرعت بیشتری ارائه دهد. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد تصاویر، صداها و سایر فایل های چند رسانه ای را ایمپورت نماید. پرسنل و کارمندان فروش اغلب از پاورپوینت برای نشان دادن اطلاعات به مشتریان احتمالی استفاده می کنند. با وجود رابط ساده و آسانی که این نرم افزار دارد، می توان از آن برای ایجاد هر نوع فایل ارائه مطلبی استفاده کرد.

برای آموزش ورد و آموزش اکسل ما به شما بسته آموزشی حرفه‌ای مهارت‌های ICDL را پیشنهاد می‌کنیم.

دیدگاه خوتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه می توان به عنوان یک تایپیست؛ سرعت کار با نرم افزار ورد را افزایش داد؟
مطلب قبلی ۴ مزیت نرم افزار ورد برای کسب و کارها

دنیای کسب وکارها هنوز به گونه ای تغییر نکرده است که همه چیز به صورت…

چگونه می توان به عنوان یک تایپیست؛ سرعت کار با نرم افزار ورد را افزایش داد؟
مطلب بعدی چگونه می توان به عنوان یک تایپیست؛ سرعت کار با نرم افزار ورد را افزایش داد؟

بیشتر افرادی که در حرفه نویسندگی و تایپ مشغول به کار هستند با این مشکل…

برای ارتباط با پشتیبانی ویرا، به آیدی @Vira_crm در تلگرام پیغام ارسال نمایید.