گروه نرم افزاری ویرا
back

۱۱ مزیت استفاده از اکشن های فتوشاپ برای افزایش خلاقیت و بهره وری

۱۱ مزیت استفاده از اکشن های فتوشاپ برای افزایش خلاقیت و بهره وری

اکشن های فتوشاپ مجموعه ای از مراحل ضبط شده هستند که می توان ان را دوباره اجرا کرد. این مورد یکی از شگفتی های فتوشاپ است که اغلب توسط بیشتر افراد نادیده گرفته می شود. اکشن ها به هنگام انجام کارهای تکراری می توانند در زمان شما صرفه جویی کنند. اینکه بتوانید عملکرد عالی داشته باشید که نتایج شگفت انگیزی ایجاد می کند بسیار عالی است. شما می توانید تصاویر رنگی را به تصاویر سیاه-سفید تبدیل کنید، اندازه آن ها را تغییر دهید، افکت های متعددی ایجاد کنید، تکنیک های پیشرفته ای را ادغام کنید و موارد متعددی را امتحان نمایید. در این شرایط قادر خواهید بود وظایف متعددی را در یک اکشن انجام دهید. در کنار ذخیره کردن زمان، مزایای دیگری در مورد استفاده کردن از اکشن ها وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم.

۱٫ استفاده از آن آسان است:

این یک مزیت بزرگ برای افراد مبتدی است. از آنجایی که شما ممکن است تخصص کافی برای ایجاد تصاویر عالی را نداشته باشید می توانید از اکشن ها استفاده کنید. یادگیری اکشن ها بسیار ساده و آسان است. برای انجام آن نیاز به راهنمایی فرد دیگری ندارید. علاوه بر این، زمانی که ببینید علی رغم داشتن تجربه وتخصص اندک در فتوشاپ قادر هستید تصاویر عالی و ناب ایجاد کنید شگفت زده خواهید شد.

۲٫شما می توانید از طریق اکشن ها، فتوشاپ را بهتر یاد بگیرید:

این گزینه نیز به نفع افراد مبتدی خواهد بود زیرا می توانند در کنار لذت بردن از تصاویر زیبای ایجاد شده، مواردی را یاد بگیرند. شما می توانید مراحل مختلفی را در اکشن ها کاوش کنید و آنها را با هم ترکیب نمایید. در این شرایط دانش و مهارت شما بیشتر می شود. اگر از اکشنی استفاده می کنید که توسط دیگران ایجاد شده است تمامی مراحل را به دقت کاوش کنید و در مورد آن مطالعه نمایید. در این حالت متوجه خواهید شد که چه ابزار و افکتی می تواند نتیجه بهتری داشته باشد. اینکار به شما کمک می کند اکشن های شخصی خود را در فتوشاپ ایجاد کنید.

۳٫ از تکرار مراحل جلوگیری می کند:

اگر هزاران عکس برای ویرایش دارید می توانید از این گزینه استفاده کنید. به جای اینکه مراحل یکسانی را برای هر عکس تکرار کنید کافیست مراحل خود را در اکشن ضبط کنید و اجازه دهید اکشن بقیه کارها را انجام دهد. در این حالت، دیگر خسته نمی شوید و از کار خود لذت خواهید برد.

۴٫ به شما کمک می کند با یک کلیک تصاویر خود را بهبود ببخشید:

زمانی که از اکشن استفاده می کنید، می توانید آن را با یک کلیک بر روی تصاویر و عکس های خود اعمال کنید. کافیست بر روی دکمه play کلیک کنید تا تغییرات به صورت لحظه ای اعمال شود. اینکه بتوانید تصاویر زیبایی را با یک کلیک ایجاد کنید بسیار شگفت انگیز است. اکشن ها کمک زیادی به شما خواهند کرد.

۵٫می توانید افکت های متعدد را به سادگی اعمال کنید:

ممکن است در وب گردش کرده و یک اکشن عالی برای کار خود پیدا کرده باشید.شما می توانید این اکشن های خلاقانه را دانلود کنید و از نتایج آن لذت ببرید. حالا دیگر نیازی نیست همه ویرایش ها را انجام دهید و افکت های یکسانی را اعمال نمایید. اکشن تمامی اینکارها را برای شما انجام می دهد.

۶٫ استفاده از آن سرعت فرایند ویرایش را بیشتر می کند:

به جای اینکه مدت زمان طولانی را پشت رایانه خود بنشینید و به ویرایش عکس های مختلف بپردازید، می توانید اینکار را به اکشن بسپارید و خودتان استراحت کنید.

۷٫ در زمان شما صرفه جویی می کند:

یک کار ساده شده به شما کمک می کند در زمان خود صرفه جویی کنید. شما می توانید زمان بیشتری برای انجام کارهای دیگر داشته باشید. با استفاده از اکشن ها قادر خواهید بود در زمان خود صرفه جویی کنید.

۸٫ می توانید همانند یک متخصص کار کنید:

بعد از اینکه نتیجه و خروجی کار خود را مشاهده کردید، احساس می کنید که یک متخصص در این زمینه هستید.شما نتایجی را مشاهده خواهید کرد که شبیه کار طراحان بزرگ در عرصه فتوشاپ است. در این شرایط می توانید کار با تکنیک های ترکیب شده و افکت های مختلف را یاد بگیرید. اگر نمی توانید تصاویر را به خوبی دستکاری کنید و از آن تصاویر زیباتری بسازید، اکشن اینکار را برای شما انجام می دهد.

۹٫نتایج ثابتی دریافت می کنید:

از آنجایی که مراحل کار ضبط شده است و بر روی هر عکس اعمال می شود، نتایجی که حاصل می شود ثابت خواهد بود. اگر اینکارها به صورت دستی انجام شود تفاوت زیادی در هر عکس ایجاد خواهد شد. اکشن نتایج بهتری در اختیار شما قرار می دهد.

۱۰٫ به هنگام کار سرگرم خواهید شد:

اگر ویرایش تصاویر برای شما کار خسته کننده ای است می توانید آن را به عهده اکشن ها بسپارید. اگر نتایج و خروجی عالی داشته باشید از انجام کار خود لذت خواهید برد. زمانی که اکشنی را دانلود می کنید و از آن بهره می برید ، از دیدن نتایج به دست آمده شگفت زده خواهید شد. دیگر ویرایش تصاویر، کار سخت و خسته کننده ای نخواهد بود.

۱۱٫ می توانید در پول خود برای استخدام متخصص صرفه جویی کنید:

به جای اینکه فردی را استخدام کنید که کارهای فتوشاپی شما را انجام دهد، می توانید چند اکشن مختلف دانلود کنید و از آنها استفاده نمایید. اینکار باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود و به شما کمک می کند در حین انجام کار، فتوشاپ را نیز یاد بگیرید.بسته به اکشنی که استفاده می کنید، می توانید افکت های مختلفی را بر روی تصاویر خود اعمال کنید.

برای یادگیری کامل فتوشاپ و تیکنیک های آن، ما بسته آموزش فتوشاپ ویرا را به شما پیشنهاد میکنیم.

دیدگاه خوتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج مزیت یادگیری word که پیش از این نمی‌دانستید
مطلب قبلی مترجم همراه موبایل به جای مترجم انسانی

در دنیای امروزی ، بیشتر افراد برای انجام کارهای خود بر روی دستگاه های هوشمند…

پنج مزیت یادگیری word که پیش از این نمی‌دانستید
مطلب بعدی پنج مزیت یادگیری word که پیش از این نمی‌دانستید

همانطور که می دانید مایکروسافت ورد یکی از برنامه های استاندارد برای پردازش کمات است…

برای ارتباط با پشتیبانی ویرا، به آیدی @Vira_crm در تلگرام پیغام ارسال نمایید.