گروه نرم افزاری ویرا
back

ابزار مترجم همراه را با اپلیکیشن ویرا تجربه کنید

ابزار مترجم همراه را با اپلیکیشن ویرا تجربه کنید

ابزار مترجم همراه ، که به مترجم جیبی نیز معروف هستند، امروزه طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده‌اند. این اپلیکیشن‌ها ابزاری فوق‌العاده برای موقعیت‌هایی است که به کشوری خارجی زبان سفر می‌کنید و یا می‌خواهید با فردی ارتباط برقرار کنید که زبان یکدیگر را نمی‌دانید. با دانلود مترجم های همراه قابلیت‌ها و امکانات وسیعی را در اختیار خواهید داشت که می‌توانید چندین کار را به صورت خودکار با هم انجام دهید. اگر برای ترجمه و برگردانی به ابزاری دم دست و راحت احتیاج دارید، ‌خرید و دانلود یک مترجم همراه انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.

چرا به مترجم همراه احتیاج دارید؟

بیشترین مورد استفاده مترجم همراه هنگام سفر به کشورهای خارجی زبان است، چراکه یادگیری یک زبان جدید برای سفری چند روزه در تعطیلات شاید برای بسیاری از افراد مقدور نباشد. پیش از این شاید شما مجبور بودید در کل سفر، یک دفترچه لغات یا دیکشنری را با خود این‌ور و آن‌ور ببرید. اما امروزه این ابزارها به راحتی در موبایل شما جای می‌گیرند. حتی این مترجم ها در کنار دیگر ابزار آموزشی انتخابی مناسب برای شروع یادگیری زبانی جدید هستند. برخی مترجم‌ها، از جمله مترجم ویرا از دیتابیسی کامل بهره می‌برند که چندین زبان مختلف را پشتیبانی می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که چندین زبان را تنها در یک دیوایس کوچک با خود به همراه داشته باشید.

مترجم های همراه چه قابلیت‌هایی دارند؟

مترجم های همراه یا جیبی انتخابی مناسب برای ترجمه کلمات، عبارات و جمله‌ها هستند. با توجه به قابلیت‌های این مترجم‌ها، می‌توانید از آنها برای خواندن مسیرهای حمل و نقل عمومی، تابلوهای خیابان، منوهای رستوران و… استفاده کنید. همچنین این مترجم‌ها این قابلیت را دارند که کلمات و عبارات مورد علاقه و یا پر کاربرد خود را ذخیره نموده تا دسترسی به آنها برایتان راحت‌تر باشد. مترجم همراه ویرا میتواند به شما کمک میکند تا در کمترین زبان با هر فردی و با هر زبانی، به آسانی ارتباط برقرار کنید. با خرید و دانلود مترجم همراه میتوانید علاوه بر متن، صدا ها را نیز به هر زبانی که بخواهید ترجمه کنید و بشنوید و یا حتی خودتان به هر زبانی بخواهید صحبت کنید. بدین ترتیب که جمله مورد نظر خود را به نرم افزار میگویید و در عرض چند ثانیه نرم افزار صدای ترجمه شده به زبان دلخواه شما را تحویلتان میدهد.

دیدگاه خوتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مترجم همراه آسان
مطلب قبلی سواستفاده از برند ویرا

با توجه به سو استفاده بعضی افراد از برند تجاری و معتبر گروه نرم افزاری…

مترجم همراه آسان
مطلب بعدی مترجم همراه آسان

داشتن یک مترجم همراه آسان در قرار های کاری، مراجعه به بیمارستان و یا حتی…

برای ارتباط با پشتیبانی ویرا، به آیدی @Vira_crm در تلگرام پیغام ارسال نمایید.