گروه نرم افزاری ویرا
back

تبدیل گوشی هوشمند شما به یک مترجم همراه سفر

توسط گروه نرم افزاری ویرا منتشر شده در مترجم ۲ دیدگاه
تبدیل گوشی هوشمند شما به یک مترجم همراه سفر

با استفاده از مترجم همراه سفر ویرا شما می توانید آینده هر زبانی را در دست داشته باشید. برای هزاران سال متمادی، انسان ها در حال کار بر روی روش هایی بودند که بتواند مشکلات و موانع موجود در دنیای زبان را حل کند و ارتباط را آسان تر سازد. بینشی که در مورد این کار وجود دارد این است که افراد هدفون هایی را مورد استفاده قرار می دهند که می تواند به صورت خودکار فایل صوتی را به هنگام صحبت کردن کاربر استخراج کند و نسخه ترجمه شده آن را از طریق هدفونی که در گوش دارد به او منتقل نماید. گریگ کورادو از بنیانگذاران پروژه یادگیری عمیق در این باره می گوید: امروزه این موضوع یک داستان علمی تخیلی است اما در عرض ده سال آینده به واقعیت تبدیل خواهد شد.
هنوز هیچ دستگاه یا ماشینی به چنین فناوری ترجمه نرسیده است که بتواند محصول این چنینی تولید نماید و ممکن است بیش از یک دهه طول بکشد تا چنین محصولی روانه بازار شود. با وجود چنین اظهار نظرهایی، گروه نرم افزای ویرا در حال حاضر سرویس مشابهی را برای ترجمه انسانی توسعه داده است . در این سرویس مشتریان می توانند ترجمه با کیفیتی را دریافت نمایند. مترجم همراه ویرا گوشی هوشمند هر فردی را به یک پرتال زبانی تبدیل می کند که افراد می توانند از طریق آن به بیش از ۱۰۰ زبان مختلف دسترسی داشته باشند. به همین خاطر اپلیکیشن موبایلی ویرا به افراد اجازه می دهد هر زمانی که به ترجمه نیاز داشتند به سرعت به بیش از ۶۰۰۰۰ مترجم دسترسی داشته باشند. کاربران می توانند از طریق اپلیکیشن موجود کار خود را آغاز کنند و محتوای صوتی یا متنی ترجمه شده با کیفیتی را داشته باشند. مترجم ویرا به صورتی است که به کاربران اجازه می دهد یک متخصص زبان را همواره در اختیار داشته باشند. این اپلیکیشن قادر خواهد بود ترجمه سریعی از متن یا محتوای صوتی را به گوشی هوشمند کاربر مورد نظر ارسال کند . بنابراین کاربر نیز قادر خواهد بود کار خود را به سرعت انجام دهد بدون اینکه نیازی به منتظر ماندن داشته باشد. هدف از سرویس یک به یک مترجم همراه ویرا دسترسی افراد به یک همیار چند زبانی است که به راحتی انجام می شود. با خرید مترجم همراه، گوشی هوشمندانتان را به یک هدفون جادویی تبدیل کنید که هر زبانی را به زبان خود ترجمه شده میشنوید.
دسترسی به یک ترجمه با کیفیت، دیگر برای کاربران متوسط یک آرزو نخواهد بود. با این وجود افراد می توانند آن را بر اساس نیازهای خود تقاضا کنند و در لحظه دریافت نمایند. سرویس یک به یک را می توان برای هر موقعیتی همچون مسافرت های شخصی، گردشگری، ملاقات های تجاری بین المللی مورد استفاده قرار داد . حتی در شرایطی که نیاز به توجه و تفسیر فوری و لحظه ای وجود داشته باشد نیز این اپلیکیشن کارساز خواهد بود. صرف نظر از مکان و زمان، کاربر می تواند با هر فردی که در این کره خاکی زندگی می کند ارتباط داشته باشد و با استفاده از گوشی همراه خود به تعامل با آنها بپردازد. برای مترجمین نیز این اپلیکیشن می تواند گوشی هوشمندشان را به یک ابزار فوری کسب درآمد تبدیل کند. گوشی هوشمند یک قطعه محاسباتی پرقدرت و همه کاره از فناوری است. اپلیکیشن ویرا توانسته است فناوری موجود را با فناوری اختصاصی ترجمه همراه خود ترکیب کند. این دقیقا قدرت واقعی فناوری است که می تواند عرضه را به تقاضا وصل کند و منابع موجود را به جایی هدایت کند که افراد به آن نیاز دارند.

دیدگاه (2)

محمد زاهدی

سلام من سری اول مترجم ویرا را خریداری نمودم گوشی من دچار مشکل شد
و از روی گوشیم پاک شد
لطفا راهنمایی کنید چگونه مجددا فعال نمایم

گروه نرم افزاری ویرا

با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید. با تشکر از شما

دیدگاه خوتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ زبان برتر در دنیای کسب وکار + مترجم برتر زبان
مطلب قبلی ۴ مورد که یادگیری فتوشاپ می تواند کسب و کار شما را بهبود ببخشد
۲ دیدگاه

همانطور که می دانید یادگیری فتوشاپ یکی از ابزارهای ضروری برای هر عکاس یا طراح…

۵ زبان برتر در دنیای کسب وکار + مترجم برتر زبان
مطلب بعدی ۵ زبان برتر در دنیای کسب وکار + مترجم برتر زبان
۲ دیدگاه

واضح است که جهان به طور فزاینده ای به هم متصل شده است و کسب…

برای ارتباط با پشتیبانی ویرا، به آیدی @Vira_crm در تلگرام پیغام ارسال نمایید.