گروه نرم افزاری ویرا

مترجم همراه

نرم افزار مترجم همراه سخنگو ویرا با تسلط بر ۲۴ زبان مهم و زنده دنیا و با داشتن ۵۰ هزار جمله پیش فرض در دسته بندی‌های تفکیک شده مترجم همراه، شما را از یادگیری زبان جدید بی نیاز خواهد کرد. با استفاده از
مترجم همراه ویرا دیگر نگران سفرهای خارج خود نباشید. این مترجم به شما این امکان را میدهد که به آسانی و با فشار تنها یک دکمه به بیست و چهار زبان زنده دنیا مسلط شوید، به زبان آنها صحبت کنید و زبان انها را نیز بفهمید؛ درست مثل یک مترجم حرفه‌ای. خرید مترجم و دانلود مترجم همراه ویرا به راحتی انجام پذیر است و تنها در چند ثانیه میتوانید این محصول منحصر به فرد را در موبایل خود داشته باشید.
برای استفاده از مترجم ابتدابرنامه را ازلینک زیر دانلود نموده و پس از دانلود اپلیکیشن با استفاده از قسمت کاربر مهمان،میتوانید با برنامه کار کنید، سپس برای فعالسازی مترجم، بسته های آن را خرید نمایید.

مترجم جیبی همراه
مترجم همراه در سفر
مترجم همراه به جای مترجم انسانی
مترجم همراه

امکانات

امروزه دانستن زبانی جدید و یا داشتن مترجم همراهی مطمئن، امری اجتناب ناپذیر برای داشتن سفری راحت به کشورهای خارجی و موفقیت های روز افزون در زمینه های کاری مختلف است. با خرید و دانلود مترجم همراه ویرا  این مسیر دشوار را براحتی طی کنید.

translator-loading
translator-live
settings-dictionary
add-languages
download-dictionary
categories-sentences
statements-general
مترجم همراه

دسترسی سریع و آسان به مترجم همراه با پشتیبانی از زبان های مختلف

تنظیمات دیکشنری

با قابلیت تنظیم دیکشنری برای استفاده از مترجم هوشمند و مترجم متن به متن در حالت انلاین

با پشتیبانی از ۲۴ زبان دنیا

شما می‌توانید هرکدام از زبان‌های موردنظر خود را اضافه و یا حذف نمایید و پس از دانلود مترجم آن‌ها را همیشه همراه داشته باشید.

لغت نامه مترجم

دارای ۳۶ لغت‌نامه (دیکشنری) معتبر و متنوع در مترجم، مناسب برای کاربردهای آماتور تا حرفه‌ای

دسته بندی موضوعی مترجم

دسته بندی متنوع جملات مترجم همراه برای راحت پیدا کردن عبارت مورد نظر خود در مترجم

جملات پرکاربرد در مترجم

دارای بیش از ۵۰ هزار جمله پیش فرض برای ترجمه آفلاین پس از دانلود مترجم

تصاویر

3058

3058

3058

3058

چرا خرید و دانلود مترجم سخنگوی همراه ویرا

با خرید و دانلود مترجم همراه ویرا در سفرهای کاری و تفریحی خود بدون دغدغه به اولویت های خود در هر زمانی برسید و بتوانید به راحتی با مترجم همراه خود جمله مورد نظر را به زبانی که احتیاج دارید ترجمه کنید.

همراه داشتن بیش از ۳۰ لغت نامه مختلف، ذخیره سازی جملاتی که زیاد از آن ها استفاده میکنید به شما کمک میکند تا به راحتی بتوانید از مترجم ویرا بیشترین بهره را ببرید.

ترجمه و مترجم همزمان از موارد پرطرفدار در علم زبان محسوب می شود که در زندگی روزانه بسیاری از افراد نقش مهمی دارد. خوشبختانه در این زمینه تکنولوژی پیشرفت های شایانی داشته و مثل همیشه سعی بر آن داشته تا زندگی را برای کاربرانش راحت‌تر نموده و دنیا را به جای بهتری بدل کند. به همین علت متخصصین گروه نرم افزاری ویرا سعی داشته تا با ارائه معتبرترین مترجم همراه برای فارسی زبانان دنیا، مرزهای ارتباطی آنها را با هر جای دنیا را کمتر و کمتر کند. طراحی و کاربری انعطاف پذیر این اپلیکیشن به شما این امکان را میدهد که در هر موقعیتی بتوانید ان را به کار ببندید. از جلسه های مهم کاری چند زبانه گرفته تا گشت و گذار شهری آسوده در کشوری که هیچ از زبان مردمش نمیدانید. امروزه صنعت زبان در در دنیا، سودی بالغ بر ۴۰ میلیارد دلار دارد. درواقع این رقم نیاز بالای ترجمه آنی و همزمان را نشان می‌دهد. از این رو مترجم همراه ویرا با هدف پوشش هرچه بیشتر این نیازها، سعی در رفع هرچه بیشتر این محدودیت ها دارد. پیش از این باید برای رفع این مشکلی مترجم انسانی را ساعتی و یا به طور تمام وقت استخدام میکرد که هزینه بالایی می‌برد. از طرف دیگر این روش قدیمی استخدام فردی به عنوان مترجم مشکلات زیاد دیگری را به همراه خواهد داشت. از طرفی شما باید تمام هزینه های مترجم خود را از رفت و آمد گرفته تا هزینه اقامت و خورد و خواک او را تقبل کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که درباره صفر بودن احتمال بروز خطای انسانی هیچ‌گاه نمیتوان به طور مطلق نظر داد.

دسترسی به بازارهای بین المللی:

بزرگ ترین مزیت به کارگیری خدمات ترجمه یا استفاده از نرم افزارهای مترجم این است که به شما اجازه می دهد محصولات خود را در کشورهای مختلفی به فروش برسانید. کشورهای در حال رشد با اقتصاد توسعه ای می توانند فرصت های زیادی برای کسب وکار داشته باشند. اندازه روبه رشد مشتریان در این کشورها نیز باعث شده است حجم زیادی از کارها وجود داشته باشد. زمانی که درآمد افزایش پیدا کند، این مشتریان می توانند هزینه های بیشتری را برای محصولات و فناوری های خود صرف کنند. برای اینکه بتوان از این صنعت و اقتصاد در حال رشد استفاده کرد، کسب وکارهای غیر محلی باید از فناوری های ترجمه برای دسترسی به بازارهای جدید بین المللی استفاده کنند. علاوه بر این، می توان بازار توسعه یافته تری داشت. این موضوع به معنای داشتن درآمد بیشتر است.

 به محصولات شما کیفیت سطح بین المللی می بخشد:

این موضوع بزرگ ترین تفاوتی است که بین محصول توسعه داده شده برای کاربران محلی و کاربران بین المللی وجود دارد. یک شرکت بومی شده یا پلتفرم مترجم می تواند خود را با محصولاتی که در فرهنگ های دیگر قابل استفاده است هماهنگ و سازگار نماید. در این شرایط کیفیت خدمات و محصولات بالاتر خواهد رفت. در انتهای این فرآیند، محصول پیشرفته تری خواهید داشت که می تواند نیازهای مشتریان در سرتاسر جهان را هدف قرار دهد.

در این سرویس مشتریان می توانند ترجمه با کیفیتی را دریافت نمایند. مترجم همراه ویرا گوشی هوشمند هر فردی را به یک پرتال زبانی تبدیل می کند که افراد می توانند از طریق آن به بیش از ۱۰۰۰ زبان مختلف دسترسی داشته باشند. به همین خاطر اپلیکیشن مترجم ویرا به افراد اجازه می دهد هر زمانی که به ترجمه نیاز داشتند به سرعت به بیش از ۶۰۰۰۰ مترجم دسترسی داشته باشند. کاربران می توانند از طریق اپلیکیشن موجود کار خود را آغاز کنند و محتوای صوتی یا متنی ترجمه شده با کیفیتی را داشته باشند. مترجم ویرا به صورتی است که به کاربران اجازه می دهد یک متخصص زبان را همواره در اختیار داشته باشند. این اپلیکیشن قادر خواهد بود ترجمه سریعی از متن یا محتوای صوتی را به گوشی هوشمند کاربر مورد نظر ارسال کند . بنابراین کاربر نیز قادر خواهد بود کار خود را به سرعت انجام دهد بدون اینکه نیازی به منتظر ماندن داشته باشد. هدف از سرویس یک به یک مترجم همراه ویرا دسترسی افراد به یک همیار چند زبانی است که به راحتی انجام می شود. با خرید مترجم همراه، گوشی هوشمندانتان را به یک هدفون جادویی تبدیل کنید که هر زبانی را به زبان خود ترجمه شده میشنوید.

برای ارتباط با پشتیبانی ویرا، به آیدی @Vira_crm در تلگرام پیغام ارسال نمایید.