گروه نرم افزاری ویرا
back

۴ مزیت نرم افزار ورد برای کسب و کارها

۴ مزیت نرم افزار ورد برای کسب و کارها

دنیای کسب وکارها هنوز به گونه ای تغییر نکرده است که همه چیز به صورت دیجیتال انجام گیرد اما بیشتر کارهایی که در دفاتر شرکت ها و سازمان ها انجام می گیرند دیجیتالی هستند. این موضوع به لطف نرم افزارهایی همچون نرم افزار ورد امکان پذیر شده است. برای اینکه کسب و کارهای موجود بتوانند در حوزه دیجیتال حضور داشته باشند باید روش های قدیمی کار کردن را کنار بگذارند و اهداف حرفه ای را با استفاده از روش های جدید به دست آورند. این موضوع می تواند مواردی همچون ملاقات های آنلاین را امکان پذیر کند.

۱- امنیت:

علاوه بر پسوردهای رایانه ای، بیشتر برنامه های پردازش کلمات به شما اجازه می دهند پسوردهایی را بر روی اسناد یا نرم افزار موجود تنظیم کنید. دیگر روز هایی که برای نگهداری فایل ها از کابینت های قفل دار استفاده می شد گذشته است. امروزه می توان فایل ها را رمزگذاری کرد. این موضوع باعث می شود تنها فرد تایید شده به آن دسترسی داشته باشد و در صورت نیاز از آن استفاده کند. بک آپ هایی که از فایل ها گرفته می شود نیز بدین معناست که هیچ چیزی گم نمی شود و اگر فایل آسیب ببیند اطلاعات موجود قابل بازگشت است.

۲- همکاری:

قبل از واژه پردازها، مشارکت و همکاری بر روی یک پروژه نیازمند صرف جلسه های طولانی، یادداشت برداری و تنظیم ملاقات های بعدی بود. اما امروزه با وجود چنین نرم افزارهایی مانند نرم افزار ورد کارمندان می توانند نسخه های متعددی از فایل را از طریق شبکه داخلی به اشتراک بگذارند یا فایل را بر روی دیتاسرور واحد قرار دهند تا همه افراد مورد تایید از آن استفاده کنند. اگر همکاران در شهرهای مختلف حضور داشته باشند می توانند از خدمات ابری همچون Google Docs استفاده کنند تا کارهای خود را به صورت همزمان بر روی پروژه انجام دهند. این گزینه ها به پروژه اجازه می دهد در زمان اندکی به اتمام برسد. همین امر باعث صرفه جویی در هزینه و ساعات کاری کارمندان می شود.

۳- پرتابل بودن:

اگرچه فولدرهای فایل و گزارشات چاپ شده ممکن است همیشه در اختیار افراد قرار داشته باشند اما جمع آوری حجم وسیعی از فایل های کاغذی در یک مکان بسیار دشوار است. افراد می توانند فایل ها را به صورت ایمیل ارسال کنند تا تمامی شرکت کنندگان در جلسه آن را مطالعه نمایند و تنها دفترچه یادداشت و خودکار را با خود به همراه داشته باشند. شما می توانید اسناد خود را بر روی فلش مموری ذخیره کنید. در این صورت قادر خواهید بود هزاران سند و فایل را همیشه در کنار خود داشته باشید و در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

۴- هزینه:

نرم افزار ورد یکی از واژه پردازهای استاندارد محسوب می شود اما نیازی نیست همیشه آخرین نسخه از آن را تهیه کنید. مایکروسافت نسخه آنلاینی برای واژه پرداز خود ارائه کرده است. این موارد جایگزین به شما اجازه میدهد اسناد خود را به شکل فایل ورد ذخیره کنید تا سایر افراد بتوانند آن را به سادگی باز کنند و ویرایش نمایند.

برای یادگیری ورد بصورت کامل و حرفه ای ما بسته آموزش ورد + آموزش ICDL را پیشنهاد می‌کنیم.

دیدگاه خوتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه نرم افزارهای مایکروسافت ورد، اکسل و پاورپوینت از محیط های کاری مختلف پشتیبانی می کنند؟
مطلب قبلی نرم افزار اکسل و اهمیت آن در در کسب وکارها

نرم افزار مایکروسافت اکسل در سال ۱۹۸۵ منتشر شد و تا به امروز رشد زیادی…

چگونه نرم افزارهای مایکروسافت ورد، اکسل و پاورپوینت از محیط های کاری مختلف پشتیبانی می کنند؟
مطلب بعدی چگونه نرم افزارهای مایکروسافت ورد، اکسل و پاورپوینت از محیط های کاری مختلف پشتیبانی می کنند؟

رشد رایانه های شخصی در دنیای کسب وکار باعث رشد و توسعه نرم افزارهایی شده…

برای ارتباط با پشتیبانی ویرا، به آیدی @Vira_crm در تلگرام پیغام ارسال نمایید.